Skip to main content

Vitajte v Rozprávkovom svete!
Kto sme?

Sme ROZPRÁVKOVÝ SVET – agentúra, ktorá Vám prinesie svet plný fantázie.
Plníme sny nielen deťom ale aj dospelým. Sme agentúra, ktorá má všetko zariadenie pre Vašu vysnívanú perníkovú chalúpku. Prinášame radosť, detský smiech, nezabudnuteľné zážitky a svet rozprávok rovno k Vám.

Rozprávka žije tak nevrav že jej niet.

Sme tu pre Vás už 20 rokov. Zaoberáme sa organizovaním zábavno-spoločenských podujatí, animačných programov a firemných eventov. Vďaka realizácii mnohých podujatí máme bohaté skúsenosti v plánovaní podujatí od zrodu nápadu, cez technické zabezpečenie, kostýmové a scénické výtvarníctvo, hudobnú produkciu, marketing podujatia, styk s médiami, financovanie, až po kompletizáciu a realizáciu, či už malého, alebo veľkého projektu.

Popri realizácii podujatí, programov a eventov sa venujeme aj reklamným a propagačným službám formou živej reklamy.

Spoločnosť figurovala aj pod značkou „Petra Čavojská reklamná agentúra“, na ktorú nadväzuje niekoľko ročná aktivita.

Klientom ponúkame od roku 2001 eventy na kľúč, promo-akcie, ochutnávky, sprievodné programy, otváracie ceremónie, letné animačné programy a mnoho ďalšieho. Zabezpečujeme osvetlenie, ozvučenie, moderovanie, výzdobu, atrakcie, program, vystúpenia rozličných umelcov a interpretov.

Od roku 2005 Vám prinášame veľmi úspešne navštevované podujatie v priestoroch Bojnického zámku pod názvom Rozprávky na Bojnickom zámku.