Vitajte v našej agentúre Rozprávkový svet !

Vitajte v Rozprávkovom svete ! Kto sme?

Sme ROZPRÁVKOVÝ SVET.Sme agentúra, ktorá Vám prinesie rozprávkový svet plný fantázie. Sme agentúra, ktorá plní sny deťom i dospelým. Sme agentúra, ktorá má všetko zariadenie pre vašu vysnívanú perníkovú chalúpku. Sme naozajstný rozprávkový svet. Prinášame radosť, detský smiech, nezabudnuteľné zážitky a svet rozprávok rovno k Vám.

“My sme svetový. Svet je rozprávkový. My sme rozprávkový svet”

Sme tu pre Vás už 20 rokov. Zaoberáme sa organizovaním zábavno-spoločenských podujatí, programov a firemných eventov. Vďaka realizácii mnohých podujatí máme bohaté skúsenosti v plánovaní programov od zrodu nápadu cez technické zabezpečenie, kostýmové a scénické výtvarníctvo, hudobnú produkciu, marketing podujatia, styk s médiami, financovanie, až po kompletizáciu a realizáciu či už malého alebo veľkého projektu.

Popri realizácii podujatí, programov a eventov sa venujeme aj reklamným a propagačným službám vo forme živej reklamy. Živá reklama predstavuje nápaditú a netradičnú formu zameranú na modifikáciu spotrebiteľského správania zákazníkov, za účelom získania a udržania zákazníkov.

 

Spoločnosť figuruje aj pod značkou  logo Petra Čavojskána ktorú nadväzuje niekoľko ročná aktivita.

Klientom ponúkame od roku 2001 akcie na kľúč, promo akcie, ochutnávky, sprievodné programy, otváracie ceremónie, teambuildingové akcie a mnoho ďalšieho. Zabezpečujeme osvetlenie, ozvučenie, moderovanie, výzdobu, atrakcie, program, vystúpenia rozličných umelcov a interpretov.

 

Od roku 2005 Vám prinášame veľmi úspešne navštevované podujatie v priestoroch bojnického zámku pod názvom Rozprávkový zámok.             logo_rozprávky na bojnickom zamku

 

Filantropia

Venujeme pozornosť nie len komerčným aktivitám, ale podporujeme aj verejno prospešné činnosti či charitatívne, n. o. Spokojnosť. Z oblasti športu môžeme spomenúť podporu basketbalového klubu BC Prievidza a spoluúčasť na tvorbe sprievodných programov k basketbalovým zápasom .

Director

Petra Roháčová Čavojská

+ 421 910 402 151

petra@rozpravkovysvet.eu

14 ročníkov

Rozprávky na Bojnickom zámku

103

Rozprávkových postavičiek

Kontaktujte nás