Rozprávkové postavičky

maskoti a mimon-min

Aký význam má maskot pre vašu spoločnosť?

Každá spoločnosť potrebuje vlastnú identitu. Vďaka nej si spotrebiteľ značku dobre zapamätá a spoločnosť je o krok vpred pred konkurenciou. Maskot od nás nie je len nečinná bábka, ale má charakter, identitu a nápaditosť. Je to živá reklama, ktorá zaujme mnoho vašich spokojných zákazníkov. Predstavuje formu nápaditého a netradičného využitia reklamy, ktorá je zameraná na modifikáciu spotrebiteľského správania zákazníkov, za účelom získania a udržania si ich.

Chceli by ste aj Vy propagovať svoju firmu a produkty prostredníctvom firemného maskota?  Oslovte nás!

Ako vnímajú deti svet a rozprávkové postavičky?

 

Pamätáte si ešte aké to bolo pozerať sa na svet, keď ste boli dieťa? Pozerať sa na dnes už obyčajné veci s obrovským záujmom, s túžbou po objavovaní, s obavou unesenia zlými príšerami. Verili ste aj vy na škriatkov, drakov, princezné a všetky možné rozprávkové postavičky? Videli ste v obyčajných veciach to najneuveriteľnejšie? Túžili ste stretnúť a porozprávať sa so svojou obľúbenou rozprávkovou postavičkou? Toto sú sny a túžby detí, takto vidia svet. Je to neprekonateľný detský smiech a radosť, keď dieťa môže byť vo svojom svete, hrať sa so svojimi kamarátmi a rozprávkovými bytosťami.

 

Rozprávkoví maskoti

Ponúkame Vám na prenájom rozprávkového maskota spolu so skúseným animátorom

 

 

Rozprávkoví maskoti – zoznam

 

 

 

 Rozprávkové postavičky

Ponúkame Vám na prenájom rozprávkový kostým spolu so skúseným animátorom

 

 

Rozprávkový maskoti – zoznam

Výroba maskotov na mieru

Ponúkame Vám možnosť dať si vyrobiť svojho vlastného maskota podľa svojich predstáv a požiadaviek, s vlastnou identitou, ktorý bude prezentovať a vystihovať Vás.