sprievod - rozpravkove postavicky-min

Akí vlastne sú a čo radi robia?

Boli sme v zákulisí a naživo sme sa s nimi rozprávali. Zachytili sme ich, keď boli pokope a vyspovedali sme ich. Hovorím o Rozpávkových maskotoch. Chodia kade tade, majú množstvo zážitkov, stretávajú deti a dospelých. Zaujímalo nás čo radi robia a pýtali sme sa aj na zážitky.

Odpovede boli rôzne. Niektorí radi cestujú, iní radi tancujú, rozprávajú sa a radi sa fotia. Dokonca aj veľmi radi spia…

Čo máte radi a z čoho sa najviac tešíte?

“Máme radi nové zážitky, nové miesta a radi chodievame medzi ľudí. Zábava, tanec, hry a súťaže a nekonečné fotenie to sú naše najväčšie záľuby. Keď sa s nami ľudia, detičky alebo dospelý fotia, cítime sa výnimočne ako skutočné celebrity”

“Radi hrávame divadielko pre deti a učíme ich nové pesničky a tance, ktoré sme vymysleli s Kikou. Máme nové divadielko, ktoré sa volá Kikina školička, a teším sa, keď spolu s deťmi tancujem a spievam si ” povedala Minnie Mouse.

maskoti na svahu-min

Máte nejaký zážitok na ktorý nikde nezabudnete?

“Zážitkov máme vždy kopu, deti sú zvedavé a veľmi vynaliezavé, vždy nás vedia prekvapiť svojimi výmyslami. No ten najkrajší zážitok je, keď príde dieťa a povie mi “ľúbim ťa” alebo “si moja najobľúbenejšia postavička” niekedy tiež “každý večer pozerám tvoju rozprávku” to sú slová, ktoré v nás zostávajú a vždy zahrejú pri srdci. Máme neskutočnú radosť.” prezradili nám rozprávkové postavičky. Niekedy im deti donesú aj malý darček, vyrobia niečo alebo nakreslia ich.

– Maťkov brat Kubko prezradil, že veľmi rád spí, ale až po tom, ako sa poriadne vyblázni. Macko PU hneď prikyvoval, že on tiež rád spí.

Zabávate sa radšej s deťmi alebo dospelými? 

“Máme radi deti aj dospelých. Pri deťoch sa môžme zahrať a robíme im veľkú radosť, nič nie je krajšie ako úprimný detský smiech a radosť. Pri deťoch nezabúdame na to, že všetci sú stále veľkými deťmi. S dospelými však je kopu srandy, vždy sa povtipkuje a vtipné fotky nesmú chýbať :D. Nedá sa povedať teda, koho máme radšej.”

Ich zážitky a radosť  môžete sami vidieť naživo alebo na fotkách. Mnohé zachytili aj naši paparazzi :)

 

Rozprávkoví maskoti v akcii.