Vitajte v našej agenúre

VITAJTE V  ROZPRÁVKOVOM SVETE !

 

KTO SME?

Sme ROZPRÁVKOVÝ SVET. Sme agentúra ktorá Vám prinesie rozprávkový svet plný fantázie. Sme agentúra ktorá plní sny deťom i dospelým. Sme agentúra ktorá má všetko zariadenie pre vašu vysnívanú perníkovú chalúpku. Sme naozajstný rozprávkový svet. Prinášame radosť, detský smiech, nezabudnuteľné zážitky a svet rozprávok rovno k Vám.

“My sme svetový. Svet je rozprávkový. My sme rozprávkový svet”

 

Sme tu pre Vás už 13 rokov. Od roku 2001 sa zaoberáme organizovaním zábavno-spoločenských podujatí, programov a firemných eventov. Vďaka realizácii mnohých podujatí máme bohaté skúsenosti v plánovaní programov od zrodu nápadu cez technické zabezpečenie, kostýmové a scénické výtvarníctvo, hudobnú produkciu, marketing podujatia, styk s médiami, financovanie, až po kompletizáciu a realizáciu či už malého alebo veľkého projektu.

Popri realizácii podujatí, programov a eventov sa venujeme aj reklamným a propagačným službám formou živej reklamy. Živá reklama predstavuje nápaditú a netradičnú formu zameranú na modifikáciu spotrebiteľského správania zákazníkov, za účelom získania a udržania zákazníkov.

Spoločnosť figuruje aj pod značkou Petra Čavojská reklamná agentúra na ktorú sa nadväzuje niekoľko ročná aktivita.

Klientom ponúkame od roku 2001 akcie na kľúč, promo akcie, ochutnávky, sprievodné programy, otváracie eventy, teambuildingové akcie a mnoho ďalšieho. Zabezpečujeme osvetlenie, ozvučenie, moderovanie, výzdobu, atrakcie, program, vystúpenia rozličných umelcov a interpretov.

Už 8 rokov Vám prinášame veľmi úspešne navštevované podujatie v priestoroch bojnického zámku pod názvom Rozprávkový zámok.

Director

Petra Čavojská

20 Different Gears

ON OUR SERVICE SIDE

96 Projects Done

ON OUR SERVICE SIDE

HIRE ME

CONTACT ME TO GET A QUOTE

While neuroscientists have only recently made significant strides in understanding how we process information and make decisions, humans have been using a powerful communication tactic for thousands of years: storytelling. It’s a highly effective method to get messages to stick and to get people to care, act and buy.